Naga Markets



Notowania pary walutowej USDPLN poczyniły znaczny postęp w trakcie wczorajszej sesji. Jak bowiem widać na wykresie dziennym poniżej, kurs zamknął się ponad kluczowym obszarem oporu w obrębie 3 złotych i 70 groszy.

Wspomniany obszar powstrzymywał kupujących kilkukrotnie od września 2017-go roku, a wcześniej służył także jako wsparcie. Aby uznać istotność wczorajszego wybicia także na wyższych interwałach, należy poczekać i zobaczyć jak zamknie się obecny tydzień, ale i cały miesiąc maj.

Utrzymanie notowań ponad nowym obszarem wsparcia blisko 3.70 otwiera drogę najpierw do 3.82, a następnie w okolice 3.95. Dodatkowo przy obszarze zlokalizowanym wyżej, widoczna jest luka spadkowa z końca kwietnia 2017-go roku, która jak dotąd nie została domknięta.

Ja na tym instrumencie handluję u brokera XM, który posiada w swojej ofercie jeszcze ponad 300 innych walorów >>


Poszerzaj swoją wiedzę na bezpłatnych webinariach prowadzonych przez redaktorów Comparic.pl!
Aktualny harmonogram i zapisy na:   Webinary XM.COM



tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułGuten Morgen DAX 30.05.2018
Następny artykułKomentarz walutowy – dane w cieniu polityki
Zafascynowany rynkiem Forex i aktywnie z nim związany od 2013 roku. Trader krótko- i średnioterminowy stosujący swing trading. Do swoich analiz wykorzystuje Price Action pozwalające zrozumieć, co tak naprawdę dzieje się na rynku. Na pierwszym planie stawia spekulację w momentach przewagi, prostotę, zarządzanie ryzykiem, a przede wszystkim dyscyplinę. Prelegent podczas Price Action Day oraz Seminarium XM w Warszawie. Wolne chwile spędza na treningach kalisteniki i sztuk walki.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here