Naga MarketsKurs pary walutowej USDPLN naruszył podczas wczorajszej sesji ubiegłotygodniowe minima, a trwający właśnie ruch spadkowy zapoczątkowany został po odrzuceniu oporu na 3.7400.

Jak widać na wykresie tygodniowym poniżej, sprzedający zmagają się teraz z 20-okresową średnią, która zapewnia wsparcie dynamiczne. Po jej pokonaniu możemy się spodziewać osunięcia do kluczowego wsparcia w obrębie 3.6400.

Jeśli wspomniane wyżej wsparcie znowu sprawdzi się w swej roli, cena uwięziona pozostanie w 1000-pipsowym zakresie. W przeciwnym razie, po ustanowieniu nowego dołka pod 3.6349, kurs może dalej osuwać się na południe, gdzie po wybiciu okrągłego poziomu 3.60, następne istotne wsparcie widoczne jest dopiero w okolicach 3.5130.

Ja na tym instrumencie handluję u brokera XM, który posiada w swojej ofercie jeszcze ponad 300 innych walorów >>


Poszerzaj swoją wiedzę na bezpłatnych webinariach prowadzonych przez redaktorów Comparic.pl!
Aktualny harmonogram i zapisy na:   [otw_shortcode_button href=”http://clicks.pipaffiliates.com/afs/come.php?id=4192&cid=14684&ctgid=16&atype=1″ size=”small” icon_type=”general foundicon-calendar” icon_position=”left” shape=”radius” color_class=”otw-red” target=”_blank”]Webinary XM.COM[/otw_shortcode_button]Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here