Naga MarketsNotowania pary walutowej USDPLN w ubiegłym tygodniu ponownie dotarły do kluczowego oporu na poziomie 3.80. Jak widać na wykresie dziennym poniżej, kurs 15-go sierpnia zamknął się nawet ponad tym poziomem i dotarł do górnej krawędzi kanału wzrostowego.

Jednakże już kolejnego dnia notowania powróciły pod 3.80, a spadki w tym tygodniu prowadzą je do wsparcia kanału. Istotne znaczenie będzie miało teraz rozwinięcie akcji cenowej na wspomnianym wsparciu.

Jego przełamanie może zapewnić okazję do sprzedaży, gdzie kluczowy cel znajdziemy blisko 3.46. Jednak zanim cena tam dotrze, sprzedający będą musieli zmierzyć się jeszcze z  dołkami swingów na 3.6400 oraz 3.5950.

Alternatywnie, utrzymanie wsparcia kanału przez kupujących może zapowiadać kolejny ruch wzrostowy w kierunku kluczowego oporu na 3.80 lub górnej krawędzi kanału.

Handel na analizowanym instrumencie umożliwia broker XM, któremu zaufało już ponad milion klientów na całym świecie >>


Poszerzaj swoją wiedzę na bezpłatnych webinariach prowadzonych przez redaktorów Comparic.pl!
Aktualny harmonogram i zapisy na:   [otw_shortcode_button href=”http://clicks.pipaffiliates.com/afs/come.php?id=4192&cid=14684&ctgid=16&atype=1″ size=”small” icon_type=”general foundicon-calendar” icon_position=”left” shape=”radius” color_class=”otw-red” target=”_blank”]Webinary XM.COM[/otw_shortcode_button]Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here