Naga MarketsKurs pary walutowej USDPLN przebywał przez ostatni miesiąc w konsolidacji, z której pomogło się wyrwać środowe oświadczenie FOMC.  O sygnałach sprzedażowych price action na oporze m. in. pin barach i outside barze pisałem już wcześniej, jednakże na konkretny ruch należało jak widać cierpliwe poczekać.

Obecnie cena ponownie zmierza do kluczowego wsparcia jakie zlokalizowane jest na poziomie 3.98. Co istotne przecina się ono ze wsparciem diagonalnym zapewnianym przez linię trendu wzrostowego prowadzoną od minimów z kwietnia 2014-go roku.

We wspomnianym wyżej miejscu spodziewać się można rekacji popytu. Jeśli dojdzie do odbicia, istotny opór zapewnia dolne ograniczenie wcześniejszej konsolidacji między 4.0360 – 4.0450 oraz linia trendu spadkowego, która rozciąga się od maksimów z grudnia 2016.

 

Alternatywnie, przełamanie wsparć przy 3.98 otworzy drogę dalszym spadkom, gdzie kluczowy poziom obrony widoczny jest w pobliżu 3.88.

Powyższa analiza została wykonana na rachunku u brokera XM, który oferuje $30 na start!


Zapraszamy na bezpłatne webinary prowadzone przez redaktorów Comparic.pl!
Aktualny harmonogram i zapisy na:   [otw_shortcode_button href=”http://www.xm.com/pl/webinars?gid=2585″ size=”small” icon_type=”general foundicon-calendar” icon_position=”left” shape=”radius” color_class=”otw-red” target=”_blank”]Webinary XM.COM[/otw_shortcode_button]Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here