Naga MarketsKurs pary walutowej USDMXN już w ubiegłym miesiącu dotarł dotarł do kluczowego oporu w pobliżu 19.2745. Jak widać na wykresie dziennym poniżej, od tego czasu toczona jest walka z oporem, która jak dotąd wskazywała na impas między kupującymi i sprzedającymi.

Przechodząc jednak do wykresu 4-godzinnego widać, że coś zaczyna się zmieniać. Notowania przełamały linię wsparcia biegnącą od dołka z 18-go października. Co prawda nie jest to jeszcze sygnałem potwierdzającym obranie kierunku spadkowego, ale stanowi pierwszą wskazówkę możliwego odwrócenia.

Jeśli sprzedającym udałoby się doprowadzić do pełnej sekwencji, gdzie utworzony zostaje niższy szczyt, a następnie wybity zostaje niższy dołek, można będzie mówić o krótkoterminowym trendzie spadkowym.

Wtedy też kluczowym celem dla spadków może być wsparcie w okolica 18.3180, które wcześniej sprawdzało się także w roli oporu. Pro-spadkowe nastawienie na tej parze zakwestionowane zostanie dopiero w momencie zamknięcia ponad maksimami z obecnego tygodnia na 19.3685.

Analizowany instrument posiada w swej ofercie broker XM, który zapewnia spready już od 0,0 pipsów, ponad 300 instrumentów oraz 30 USD na start >>


Poszerzaj swoją wiedzę na bezpłatnych webinariach prowadzonych przez redaktorów Comparic.pl!
Aktualny harmonogram i zapisy na:   Webinary XM.COMtokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here