Naga MarketsNotowania pary walutowej USDJPY w drugim tygodniu lipca wybiły się ponad kluczową linię trendu  biegnącą od maksimów z 2015-go roku. Wtedy też pokonany został opór horyzontalny na 111.10.

W kolejnym tygodniu kurs ustanowił nowe maksima, jednak do zamknięcia w piątek niemal całość zysków została oddana. Notowania USDJPY traciły także w ubiegłym tygodniu, co zaprowadziło cenę do kanału średnich EMA 10/20 oraz ponownie do poziomu 111.10, który obecnie stanowi wsparcie.

Ciekawie wygląda też sytuacja na wykresie dziennym. Jak bowiem widać świece, które tworzyły się w minionym tygodniu miały długie cienie wskazujące na przewagę strony popytowej. Dodatkowo testowana była linia trendu biegnącą od aktualnego dołka z tego roku. Jeśli zatem wytrzyma konfluencja wsparcia, gdzie zbiegają się wymienione wyżej poziomy, notowania mogą kontynuować trend wzrostowy.

Jednakże więcej na ten temat będzie można zapewne powiedzieć po tym jak poznamy decyzje banków centralnych odnośnie stóp procentowych i polityki monetarnej. Już w tym tygodniu przedstawi je zarówno amerykański Fed jak i japoński BoJ.

Ja na tym instrumencie handluję u brokera XM, który posiada w swojej ofercie jeszcze ponad 300 innych walorów >>


Poszerzaj swoją wiedzę na bezpłatnych webinariach prowadzonych przez redaktorów Comparic.pl!
Aktualny harmonogram i zapisy na:   [otw_shortcode_button href=”http://clicks.pipaffiliates.com/afs/come.php?id=4192&cid=14684&ctgid=16&atype=1″ size=”small” icon_type=”general foundicon-calendar” icon_position=”left” shape=”radius” color_class=”otw-red” target=”_blank”]Webinary XM.COM[/otw_shortcode_button]Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here