Naga MarketsKurs pary walutowej USDJPY ponownie znalazł się w okolicach obszaru wsparcia blisko 108.80, które od początku roku zatrzymuje ekspansję niedźwiedzi. Dodatkowo poziom ten zbiega się z 50-procentowym zniesieniem ruchu wzrostowego, który swój początek ma na minimach powstałych po referendum ws. Brexitu.

Wspomniane wsparcie stanowi jednocześnie dolne ograniczenie konsolidacji. Cena bowiem porusza się w zakresie między tym wsparciem, a oporem w okolicach 114.35. Jeśli zatem konsolidacja nadal ma obwiązywać możemy spodziewać się odbicia.

Poznaj podstawy rynku Forex na poniedziałkowym webinarze XM (28 sierpnia) >>

Przy powyższym scenariuszu pierwszym celem będzie opór wewnątrz tej konsolidacji, który wypada w okolicach 112.70. Żeby jednak tam dotrzeć cena musi jeszcze pokonać lokalny szczyt blisko 110.94.

Ja na tym instrumencie handluję u brokera XM, który posiada w swojej ofercie jeszcze ponad 300 innych walorów >>

Gdyby jednak udało się przełamać dolne ograniczenie konsolidacji, niedźwiedzie miałyby otwartą drogę do poziomu wsparcia / strefy popytu w pobliżu 105.50.


Zapraszamy na bezpłatne webinary prowadzone przez redaktorów Comparic.pl!
Aktualny harmonogram i zapisy na:   [otw_shortcode_button href=”http://clicks.pipaffiliates.com/afs/come.php?id=4192&cid=14684&ctgid=16&atype=1″ size=”small” icon_type=”general foundicon-calendar” icon_position=”left” shape=”radius” color_class=”otw-red” target=”_blank”]Webinary XM.COM[/otw_shortcode_button]Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here