Naga MarketsKurs pary walutowej USDJPY na początku obecnego miesiąca odbił od wsparcia w okolicach poziomu 105.50, które sprawdzało się już w tej roli w 2014 roku roku, natomiast w roku 2013 poziom ten działał jako opór.

W tym miejscu zostało także wyznaczone potencjalne wsparcia kanału spadkowego. Wzrosty jakie miały miejsce w trakcie wspomnianego odbicia skierowały cenę do kolejnego obszaru konfluencji, gdzie znajduje się zarówno opór horyzontalny w pobliżu 110.60, ale także górne ograniczenie kanału, które zostało pozytywnie przetestowane podczas piątkowej sesji.

Sprawdź jak korzystne mogą być warunki handlu u brokera XM

Wydaje się zatem, że obecnie znajdujemy się w dobrym miejscu, by powrócić do trendu spadkowego, gdzie najbliższym celem może być wsparcie przy 107.50. Gdyby jednak cena dalej zmierzała na północ, pro-spadkowe nastawienie zostanie zanegowane dopiero w momencie skutecznego zamknięcia nad szczytem z końca kwietnia br.

2305-USDJPY


Zapraszamy na darmowe webinary prowadzone przez redaktorów Comparic.pl!

Aktualny harmonogram i zapisy na:   [otw_shortcode_button href=”https://www.xm.com/pl/webinars?gid=2585″ size=”small” icon_type=”general foundicon-calendar” icon_position=”left” shape=”radius” color_class=”otw-red” target=”_blank”]Webinary XM.COM[/otw_shortcode_button]Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here