Naga MarketsKurs pary walutowej USDJPY poczynił w ubiegłym tygodniu znaczny postęp. Jak widać na wykresie tygodniowym poniżej, cena rosła od otwarcia tygodnia i zamknęła się na najwyższym poziomie w tym roku.

Ponadto, kurs pokonał konfluencję oporu, gdzie horyzontalny poziom 111.10 zbiega się z linią trendu spadkowego biegnącą od szczytu z 2015-go roku. Przełamanie tego obszaru otwiera drogę dalszym wzrostom i może skłaniać do poszukiwania okazji zakupowych.

Najbliższym celem dla wzrostów wydaje się być teraz opór na 114.40, który w 2017-roku sprawdzał się jako górne ograniczenie konsolidacji. Z kolei okazji do kupna wypatrywać można przy potencjalnym re-teście przełamanego obszar konfluencji oporu, który obecnie powinien zapewniać wsparcie.

Alternatywnie, powrót notowań pod wspomnianą strefę wsparcia ponownie odsłoni poziom 108.10, gdzie znajduje się dołek z maja br.

Ja na tym instrumencie handluję u brokera XM, który posiada w swojej ofercie jeszcze ponad 300 innych walorów >>


Poszerzaj swoją wiedzę na bezpłatnych webinariach prowadzonych przez redaktorów Comparic.pl!
Aktualny harmonogram i zapisy na:   [otw_shortcode_button href=”http://clicks.pipaffiliates.com/afs/come.php?id=4192&cid=14684&ctgid=16&atype=1″ size=”small” icon_type=”general foundicon-calendar” icon_position=”left” shape=”radius” color_class=”otw-red” target=”_blank”]Webinary XM.COM[/otw_shortcode_button]Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here