Naga MarketsW szerszej perspektywie notowania pary walutowej USDJPY poruszają się pod 2,5-letnią linią trendu spadkowego. Ostatni raz była ona testowana na początku listopada, gdzie w wyniku odbicia notowania osuwały się przez trzy tygodnie z rzędu.

Od tego czasu trwa odreagowanie, a ostatnie 5 tygodni to ruch w konsolidacji, która przybrała formę prostokąta widocznego lepiej na wykresie 4-godzinnym poniżej.

Obecnie notowania zmierzają ponownie do górnego ograniczenia formacji horyzontalnej, które znajduje się w okolicach 113.64. Pokonanie tego poziomu otworzy drogę do kluczowej strefy oporu, gdzie omawiana wcześniej linia trendu zbiega się z horyzontalnym obszarem w obrębie 114.37.

Alternatywnie, w przypadku negatywnych danych z amerykańskiego rynku pracy spodziewać się można dalszego ruchu w prostokącie. Wtedy sprzedający będą musieli zmierzyć się ze wsparciem na 112.05.

Ja na tym instrumencie handluję u brokera XM, który posiada w swojej ofercie jeszcze ponad 300 innych walorów >>


Poszerzaj swoją wiedzę na bezpłatnych webinariach prowadzonych przez redaktorów Comparic.pl!
Aktualny harmonogram i zapisy na:   [otw_shortcode_button href=”http://clicks.pipaffiliates.com/afs/come.php?id=4192&cid=14684&ctgid=16&atype=1″ size=”small” icon_type=”general foundicon-calendar” icon_position=”left” shape=”radius” color_class=”otw-red” target=”_blank”]Webinary XM.COM[/otw_shortcode_button]Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here