Naga MarketsNiedźwiedzie dokonały skutecznego przełamania wsparcia w okolicach poziomu 116.10, które powstrzymywało spadki od 2014 roku. Od tego czasu kurs USD/JPY osunął się już 200 pipsów niżej.

[pullquote align=”full” cite=”” link=”” color=”” class=”” size=””]Analizowany instrument finansowy posiada w swojej ofercie broker XM. Możesz wykorzystać tę analizę na koncie z premią 30$ bez depozytu własnego![/pullquote]

0210UJ

Schodząc na niższy interwał widać, że po dynamicznych spadkach nastąpiło wyhamowanie w postaci konsolidacji, która przyjmuje formę trójkąta. Od wczesnych godzin porannych kurs rośnie i zbliża się do oporu stanowionego przez górne ramię trójkąta. Trend pozostaje silnie spadkowy, liczymy zatem na jego kontynuację, do której może dojść po przełamaniu dolnego ramienia formacji. Celem dla zniżek byłoby w takim przypadku wsparcie, jakie zapewnia poziom 112.50, gdzie miała miejsce luka wzrostowa, która nie została jeszcze domknięta. Poziom ten to również maksimum dużej świecy trendowej, co dodatkowo wzmacnia jego wiarygodność. Gdyby jednak wybicie z trójkąta nastąpiło górą, byki mogą doprowadzić cenę do oporu przy 116.10, z którego spodziewana jest reakcja strony podażowej.

0210UJ2[pullquote align=”full” cite=”” link=”” color=”” class=”” size=””]Zapraszamy na darmowe webinary prowadzone przez redaktorów Comparic.
Zapisy na: Webinary XM.COM[/pullquote]Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here