Naga MarketsNotowania pary walutowej USDJPY znajdują się w dynamicznym trendzie spadkowym, gdzie po przełamaniu kluczowej strefy wsparcia w obrębie 108.30 kurs osunął się do kolejnego poziomu obrony w okolicach 105.50.

Jak widać na wykresie tygodniowym poniżej, notowania już czwarty tydzień zmagają się ze wsparciem na 105.50, które jak dotąd skutecznie powstrzymuje zapędy sprzedających.

Czy istnieje szansa na ponowny test obszaru przy 108.30, lecz tym razem w roli oporu? Odpowiedzi można szukać na niższym interwale, w tym przypadku 4-godzinnym. Jak bowiem wskazuje wykres, kupującym w trakcie czterech pierwszych godzin sesji udało się przełamać lokalny opór blisko 106.46 oraz linię trendu spadkowego biegnącą od tegorocznych maksimów. Wydaje się zatem, że to przełamanie, o ile nie zostanie zanegowane do końca sesji, otwiera drogę wzrostom w kierunku 108.30.

Ponadto warto zauważyć, że nocny ruch zwyżkowy zrealizował niemal cały średni zasięg z ostatnich 14-dni. Możliwe zatem, że notowania będą teraz korygować ten wzrost i ponownie testować obszar przy 106.46 jako nowe wsparcie.

Większej zmienności na parze USDJPY można się jeszcze dziś spodziewać po godz. 14:30. Wtedy bowiem poznamy dane z amerykańskiego rynku pracy, na które bez wątpienia czekają uczestnicy rynku.

Handel na analizowanym instrumencie umożliwia broker XM, któremu zaufało już ponad milion klientów na całym świecie >>


Poszerzaj swoją wiedzę na bezpłatnych webinariach prowadzonych przez redaktorów Comparic.pl!
Aktualny harmonogram i zapisy na:   [otw_shortcode_button href=”http://clicks.pipaffiliates.com/afs/come.php?id=4192&cid=14684&ctgid=16&atype=1″ size=”small” icon_type=”general foundicon-calendar” icon_position=”left” shape=”radius” color_class=”otw-red” target=”_blank”]Webinary XM.COM[/otw_shortcode_button]Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here