Naga MarketsOd końca ubiegłego tygodnia na parze USDJPY widoczna jest dominacja dolarowych byków. Siła z jaką cena wypychana jest na północ doprowadziła do przełamania oporów przy 100.75 oraz 102.75.

Obecnie jednak znajdujemy się już bardzo blisko linii trendu spadkowego, która od końca stycznia br. powstrzymuje kupujących przed dalszą ekspansją. Nieuchronny wydaje się zatem jej test w najbliższym czasie i jeśli okaże się on pozytywny, kurs USDJPY powróci do trendu spadkowego, który dominuje na tej parze.

Sprawdź jak korzystne mogą być warunki handlu u brokera XM

Istotna w tym trendzie wydaje się być także prosta średnia ruchoma z 85-dni, która zapewnia dynamiczny opór. Dlatego też, nawet jeśli dojdzie do przełamania linii trendu, nastawienie pozostanie pro-spadkowe do czasu skutecznego zamknięcia ponad kanałem SMA 85 (HLC – średnich cen maksymalnych, minimalnych i zamknięcia).

3108-USDJPY


Zapraszamy na bezpłatne webinary prowadzone przez redaktorów Comparic.pl!
Aktualny harmonogram i zapisy na:   Webinary XM.COMtokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułUSD/JPY – ponad kluczowym oporem
Następny artykułArctic [ATC], 11 BIT [11B] – Gorące spółki dnia
Zafascynowany rynkiem Forex i aktywnie z nim związany od 2013 roku. Trader krótko- i średniterminowy stosujący swing trading. Do swoich analiz wykorzystuje Price Action pozwalające zrozumieć, co tak naprawdę dzieje się na rynku. Na pierwszym planie stawia spekulację w momentach przewagi, prostotę, zarządzanie ryzykiem, a przede wszystkim dyscyplinę. Prelegent podczas Price Action Day oraz Seminarium XM w Warszawie. Wolne chwile spędza na treningach kalisteniki i sztuk walki.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here