Naga MarketsKurs pary walutowej USDCHF w ubiegłym tygodniu przełamał wsparcia w okolicach 0.9550, które wielokrotnie powstrzymywało spadki w ubiegłym roku. Notowania przetestowały minima z 2016-go roku na 0.9943 schodząc w tym tygodniu zaledwie 5-pipsów pod ten poziom.

Właśnie po teście ubiegłorocznych minimów z powrotem do gry wkroczyła strona popytowa, które zwiększona aktywność widoczna jest zarówno podczas wczorajszej jak i dzisiejszej sesji. W rezultacie doszło do ustanowienia nowych maksimów w tym miesiącu.

Broker XM gwarantuje ochronę przed ujemnym saldem rachunku i 30 USD na start!

Przejęcie kontroli przez byki może oznaczać ruch do najbliższego oporu horyzontalnego w obrębie 0.9830. Wzrosty mogą być tu również ograniczanie przez linię trendu prowadzoną od tegorocznych maksimów. Kolejny istotny opór po pokonaniu wymienionych wyżej poziomów widoczny jest w pobliżu 1.0100.


Zapraszamy na bezpłatne webinary prowadzone przez redaktorów Comparic.pl!
Aktualny harmonogram i zapisy na:   [otw_shortcode_button href=”https://clicks.pipaffiliates.com/c?m=20905&c=44811″ size=”small” icon_type=”general foundicon-calendar” icon_position=”left” shape=”radius” color_class=”otw-red” target=”_blank”]Webinary XM.COM[/otw_shortcode_button]Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here