Naga MarketsKurs pary walutowej USD/CHF przełamał w ubiegłym tygodniu wsparcie przy 0.9810, po krótkim, trwającym dwa dni odbiciu od niego. Dynamika spadków była na tyle silna, że kolejnego dnia kurs dotarł do następnego bastionu byków gdzie zbiega się wsparcie horyzontalne przy 0.9660, a także dolne ograniczenie kanału spadkowego, co daje nam poziom konfluencji.

Analizowany instrument finansowy posiada w swojej ofercie broker XM. Możesz wykorzystać tę analizę na koncie z premią 30$ bez depozytu własnego!

Odbicie od wspomnianego poziomu prowadzi kurs do przełamanego wcześniej wsparcia, które teraz działa jako opór i można wypatrywać w jego okolicach sygnału do zajęcia pozycji krótkiej, gdzie najbliższym celem będzie poziom, z którego cena właśnie dokonała odwrócenia. Alternatywnie, przebicie od dołu poziomu 0.9810 i zamknięcie się znacząco ponad nim może skutkować dalszymi zwyżkami i ewentualnym re-testem poziomu parytetu (1.0000).

0323-USDCHF


Zapraszamy na darmowe webinary prowadzone przez redaktorów Comparic.pl!

Aktualny harmonogram i zapisy na:   [otw_shortcode_button href=”https://www.xm.com/pl/webinars?gid=2585″ size=”small” icon_type=”general foundicon-calendar” icon_position=”left” shape=”radius” color_class=”otw-red” target=”_blank”]Webinary XM.COM[/otw_shortcode_button]Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here