Naga MarketsNotowania pary walutowej USDCHF zamknęły się wczoraj pod dołkiem z czerwca blisko 0.9790, co z kolei sprawiło, że znalazły się na poziomach widzianych ostatnio w kwietniu br.

Jak widać na wykresie dziennym poniżej, kurs utrzymuje się blisko zewnętrznej wstęgi Bollingera, a wskazania RSI wyznaczyły nowy dołek na poziomie 30. Widać zatem znaczną przewagę strony podażowej oraz wyższą zmienność po rozszerzeniu wstęg Bollingera.

Sprzedający mogą dalej kierować się do wsparcia horyzontalnego w obrębie 0.9640. Gdyby jednak wcześniej doszło do korekty, warto obserwować zachowanie notowań na oporze w okolicach 0.9866.

Istotny dynamiczny opór może też zapewnić 20-dniowa SMA, która stanowi wewnętrzną wstęgę Bollingera. Ponadto warto zwrócić uwagę na dzisiejszą paczkę danych z USA (pierwsze o godz. 14:30).

Ja na tym instrumencie handluję u brokera XM, który posiada w swojej ofercie jeszcze ponad 300 innych walorów >>


Poszerzaj swoją wiedzę na bezpłatnych webinariach prowadzonych przez redaktorów Comparic.pl!
Aktualny harmonogram i zapisy na:   [otw_shortcode_button href=”http://clicks.pipaffiliates.com/afs/come.php?id=4192&cid=14684&ctgid=16&atype=1″ size=”small” icon_type=”general foundicon-calendar” icon_position=”left” shape=”radius” color_class=”otw-red” target=”_blank”]Webinary XM.COM[/otw_shortcode_button]Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here