Naga MarketsNotowania pary walutowej USDCHF poruszają się w trendzie wzrostowym na co wskazuje wzrostowa struktura dołków i szczytów jaką można dostrzec na wykresie dziennym poniżej.

Ponadto kurs całkiem dobrze respektuje poziomy wsparcia i oporu oraz linię trendu biegnącą od dołka z lutego br. Można zatem pokusić się o wyszukiwanie okazji do kupna po korektach. Dlaczego nie z obecnych poziomów?

Powód jest prosty. Notowania odsunęły się o ponad 150-pipsów od 20-dniowej średniej, a zatem istnieje prawdopodobieństwo powrotu do tej średniej, która obecnie znajduje się w okolicach omawianej wyżej linii trendu. Problem stanowiłoby także sensowne umieszczenie zlecenia stop loss.

Jeśli jednak ostatnie wzrosty zostaną skorygowane np. do horyzontalnych poziomów wsparcia blisko 0.9650, linii trendu lub 20-dniowej SMA, można będzie tam wypatrywać okazji zakupowych. Kluczowy cel przy takim scenariuszu stanowić może opór w okolicach 0.9827.

Ja na tym instrumencie handluję u brokera XM, który posiada w swojej ofercie jeszcze ponad 300 innych walorów >>


Poszerzaj swoją wiedzę na bezpłatnych webinariach prowadzonych przez redaktorów Comparic.pl!
Aktualny harmonogram i zapisy na:   [otw_shortcode_button href=”http://clicks.pipaffiliates.com/afs/come.php?id=4192&cid=14684&ctgid=16&atype=1″ size=”small” icon_type=”general foundicon-calendar” icon_position=”left” shape=”radius” color_class=”otw-red” target=”_blank”]Webinary XM.COM[/otw_shortcode_button]Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here