Naga MarketsKurs pary walutowej USDCHF zdołał przełamać na wczorajszym zamknięciu opór jaki stanowiła przyspieszona linia trendu spadkowego prowadzona od szczytu z końca stycznia na poziomie 1.0255.

Jeśli wybicie nie okaże się fałszywe, być może w najbliższym czasie będziemy świadkami ponownego testu oporu niedaleko poziomu 0.9950, gdzie znajduje się także strefa podażowa, od której nastąpił silny rajd w kierunku południowym.

Zanim jednak dojdzie do potencjalnego wzrostu możliwe jest cofnięcie i ponowny test przełamanej linii trendu, lecz tym razem w roli wsparcia. To samo tyczy się obszaru wsparcia w obrębie 0.9785, które znajduje się niewiele niżej.

Sprawdź jak korzystne mogą być warunki handlu u brokera XM

Zanegowanie pro-wzrostowego nastawienia nastąpi dopiero w momencie zamknięcia ceny na wykresie dziennym poniżej wspomnianego przed chwilą obszaru wsparcia, a także minimów z ubiegłego piątku.

1307-USDCHF


Zapraszamy na darmowe webinary prowadzone przez redaktorów Comparic.pl!

Aktualny harmonogram i zapisy na:   Webinary XM.COMtokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułKiedy realizować zyski? – Justin Bennett Price Action
Następny artykułEURGBP – wreszcie głębsza korekta?
Zafascynowany rynkiem Forex i aktywnie z nim związany od 2013 roku. Trader krótko- i średniterminowy stosujący swing trading. Do swoich analiz wykorzystuje Price Action pozwalające zrozumieć, co tak naprawdę dzieje się na rynku. Na pierwszym planie stawia spekulację w momentach przewagi, prostotę, zarządzanie ryzykiem, a przede wszystkim dyscyplinę. Prelegent podczas Price Action Day oraz Seminarium XM w Warszawie. Wolne chwile spędza na treningach kalisteniki i sztuk walki.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here