Naga MarketsNa wykresie tygodniowym pary walutowej USDCHF, który znajduje się poniżej, widać, że ta znalazła się właśnie powyżej przyspieszonej linii trendu spadkowego, prowadzonej styczniowego szczytu. Powyżej tej linii znajduje się kolejna, która rozciąga się od maksymalnych poziomów z roku ubiegłego.

1210-usdchf-w1

Przechodząc na wykres dzienny poniżej widzimy, że wczorajsze zamknięcie miało miejsce znacznie powyżej poziomu oporu zlokalizowanego przy 0.9840, a także ponad wspomnianą wcześniej, przyspieszoną linią trendu spadkowego.

1210-usdchf-d1

Oznacza to, że nastawienie na tej parze staje się pro-wzrostowe i skłania do poszukiwania okazji zakupowych. Taka może się w tej sytuacji pojawić na przykład przy re-teście przełamanego oporu przy 0.9840, który obecnie jest wsparciem dla cen.

Broker XM gwarantuje ochronę przed ujemnym saldem rachunku

Celem dla potencjalnych zwyżek będzie kolejny opór przy 0.9950, ale także linia trendu spadkowego, prowadzona od ubiegłorocznych maksimów.


Zapraszamy na bezpłatne webinary prowadzone przez redaktorów Comparic.pl!
Aktualny harmonogram i zapisy na:   [otw_shortcode_button href=”https://www.xm.com/pl/webinars?gid=2585″ size=”small” icon_type=”general foundicon-calendar” icon_position=”left” shape=”radius” color_class=”otw-red” target=”_blank”]Webinary XM.COM[/otw_shortcode_button]Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here