Naga MarketsKurs pary walutowej USDCHF dotarł w tym tygodniu do kluczowej strefy oporu w obrębie 1.0030, gdzie znajdowały się maksima z drugiej połowy ubiegłego roku. Cena dotarła tam już w poniedziałek i od tego czasu przebywa w konsolidacji.

Wspomniana wyżej konsolidacja materializuje się jako formacja inside bar na wykresie dziennym, gdzie zakresu ruchu w trakcie kolejnych sesji w całości obejmuje poniedziałkowa świeca matka.

Inside bar na kluczowym oporze

Patrząc na bardzo dynamiczny wzrost, który zaprowadził notowania do oporu, istnieje potencjał do wybicia dołem z formacji inside bar, co sygnalizowałoby głębszą korektę. Przy takim scenariuszu, najbliższym celem dla spadków wydaje się być 20-dniowa średnia lub linia trendu biegnąca od dołka biegnąca od tegorocznych minimów.

Z kolei w przypadku wybicia górą z inside bara, notowania mogą kontynuować panujący trend wzrostowy. Wtedy też odsłonięty zostanie opór na 1.0100, gdzie wypadają maksima z kwietnia i maja 2017 r.

Ja na tym instrumencie handluję u brokera XM, który posiada w swojej ofercie jeszcze ponad 300 innych walorów >>


Poszerzaj swoją wiedzę na bezpłatnych webinariach prowadzonych przez redaktorów Comparic.pl!
Aktualny harmonogram i zapisy na:   [otw_shortcode_button href=”http://clicks.pipaffiliates.com/afs/come.php?id=4192&cid=14684&ctgid=16&atype=1″ size=”small” icon_type=”general foundicon-calendar” icon_position=”left” shape=”radius” color_class=”otw-red” target=”_blank”]Webinary XM.COM[/otw_shortcode_button]Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here