Naga MarketsKurs pary walutowej USDCHF dynamicznie rośnie od czasu fałszywego wybicia kluczowego wsparcia na 0.9580. Cena do obecnych maksimów przebyła już od tego poziomu ponad 350-pipsów. Czy jest jeszcze szansa na wzrost?

Jak widać na wykresie 4-godzinnym poniżej, cena wznosi się w ostatnim czasie dysponując wysokim momentum, gdzie zamknięcia poszczególnych interwałów mają miejsce powyżej 10-okresowej średniej EMA. Wskazuje to na znaczną siłę strony popytowej.

Jednakże warto mieć na uwadze, że kurs znajduje się coraz bliżej strefy podaży / oporu w okolicach 0.9960/70. Tam też może pojawić się więcej ofert, które prawdopodobnie zachwieją dynamiką wzrostów.

W przypadku tej pary walutowej istotne mogą być także dzisiejsze dane z amerykańskiego rynku pracy (w tym NFP). Jeśli będą one sprzyjały dolarowym bykom, istnieje szansa na wzrost ponad wspomniany wyżej opór. W przeciwnym razie przetestowane zostaną najbliższe poziomy wsparcia horyzontalnego lub dynamicznego (EMA 10/20).

Handel na analizowanym instrumencie umożliwia broker XM, któremu zaufało już ponad milion klientów na całym świecie >>


Poszerzaj swoją wiedzę na bezpłatnych webinariach prowadzonych przez redaktorów Comparic.pl!
Aktualny harmonogram i zapisy na:   [otw_shortcode_button href=”http://clicks.pipaffiliates.com/afs/come.php?id=4192&cid=14684&ctgid=16&atype=1″ size=”small” icon_type=”general foundicon-calendar” icon_position=”left” shape=”radius” color_class=”otw-red” target=”_blank”]Webinary XM.COM[/otw_shortcode_button]Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here