Naga MarketsW szerokiej perspektywie notowania pary walutowej USDCHF uwięzione są w zakresie między wsparciem na 0.9440, a oporem w pobliżu 1.0330. Ruch spadkowy w tym roku prowadził notowania od oporu do wsparcia. Jak jednak widać tendencja ta została przełamana w październiku, kiedy to doszło do wybicia lini trendu spadkowego.

Pod koniec listopada wspomniana wyżej linia trendu testowana była jako nowe wsparcie, a dodatkowo zbiega się ona ze wsparciem horyzontalnym blisko 0.9770. W wyniku pozytywnego testu nastąpiło odbicie od wsparcia, które wciąż obowiązuje.


Już teraz skorzystaj z serii darmowych materiałów edukacyjnych i dołącz do Strefy eLearn portalu Comparic.pl!

Miniony tydzień można uznać za przerwę w ruchu wzrostowym po odbiciu, notowania bowiem poruszały się zakresie handlu jaki obowiązywał tydzień wcześniej. Doprowadziło to do utworzenia formacji inside bar.

Jeśli notowania mają dalej poruszać się w szerokim zakresie, oczekiwane jest wybicie górą z formacji inside bar i ruch w kierunku kluczowego oporu na 1.0330. Z kolei w przypadku wybicia dołem, sprzedający będą musieli zmierzyć się ze wsparciem horyzontalnym na 0.9770.

Ja na tym instrumencie handluję u brokera XM, który posiada w swojej ofercie jeszcze ponad 300 innych walorów >>


Poszerzaj swoją wiedzę na bezpłatnych webinariach prowadzonych przez redaktorów Comparic.pl!
Aktualny harmonogram i zapisy na:   Webinary XM.COMtokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here