Naga MarketsPo wygranej w wyborach Donalda Trumpa, amerykańska waluta znacząco się umocniła. Także w parze z Frankiem widoczny jest dynamiczny rajd wzrostowy. Od pewnego czasu wzrosty wyraźnie słabną i możliwe, że szykuje się przynajmniej ruch korekcyjny. Wczoraj miała miejsce próba odbicia w górę lecz została całkowicie zanegowana, stąd też podażowy pin bar D1.

1Wykres tygodniowy zdaje się potwierdzać tezę o nadchodzących spadkach. Dwie poprzednie świece tygodniowe mają dłuższe górne cienie, jeżeli doszłaby trzecia podobna świeca, choć do końca tygodnia jeszcze sporo czasu, układ wyglądałby wybitnie spadkowo.

2

Sprawdź jak korzystne mogą być warunki handlu u brokera XM

Okazja do zagrania na spadki pojawia się na wykresie H4, gdzie cena przełamała lokalne wsparcie. Wydaje się, że jest to czytelny sygnał do spadków, na które jest całkiem sporo przestrzeni.

3

Sytuacja jest lepiej widoczna na wykresie H1. Silne spadki, przełamanie wsparcia i re-test oporu. Silna reakcja podaży, jaka właśnie ma miejsce. Czy to początek kolejnego impulsu spadkowego?

4


Zapraszamy na bezpłatne webinary prowadzone przez redaktorów Comparic.pl!
Aktualny harmonogram i zapisy na: [otw_shortcode_button href=”https://www.xm.com/pl/webinars?gid=2585″ size=”small” icon_type=”general foundicon-calendar” icon_position=”left” shape=”radius” color_class=”otw-red” target=”_blank”]Webinary XM.COM[/otw_shortcode_button]Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here