Naga MarketsNotowania pary walutowej USDCAD od dwóch miesięcy przebywały w ruchu bocznym, gdzie górne ograniczenie znajdowało się w okolicach 1.2910, natomiast wsparcie stanowił obszar w obrębie 1.2662.

Jednakże zamknięcie wczorajszej sesji doprowadziło do zmiany tego stanu rzeczy, miało ono bowiem miejsce znacznie pod wymienionym wyżej wsparciem, co wskazuje na potencjał spadkowy.

Najbliższy cel w przypadku realizacji niedźwiedziego scenariusza znajdziemy okolicach 1.2450. Poziom ten był kilkukrotnie, pozytywnie testowany w październiku br. i sprawdzał się w roli wsparcia również w lipcu i sierpniu.Warto natomiast zwrócić uwagę, że wczorajszy dzień był szóstym z rzędu, który zamykał się spadkami, a notowania odbiegły od 20-dniowej średniej o niemal 200-pipsów. W takiej sytuacji często korzystniej jest poczekać na korektę. Opór dynamiczny stanowi teraz 20-dniowa SMA, a także przełamany obszar wsparcia w okolicach 1.2662.

Ja na tym instrumencie handluję u brokera XM, który posiada w swojej ofercie jeszcze ponad 300 innych walorów >>


Poszerzaj swoją wiedzę na bezpłatnych webinariach prowadzonych przez redaktorów Comparic.pl!
Aktualny harmonogram i zapisy na:   [otw_shortcode_button href=”http://clicks.pipaffiliates.com/afs/come.php?id=4192&cid=14684&ctgid=16&atype=1″ size=”small” icon_type=”general foundicon-calendar” icon_position=”left” shape=”radius” color_class=”otw-red” target=”_blank”]Webinary XM.COM[/otw_shortcode_button]Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here