Naga MarketsKurs pary walutowej USDCAD dotarł pod koniec grudnia do listopadowych maksimów i znajdującego się tam kluczowego oporu w okolicy poziomu 1.3585 zbiegającego się z momentum 50% korekty Fibonacciego z wcześniejszych spadków. Tam, podobnie jak w listopadzie pojawiła się sina reakcja podażowa.

USDCAD Daily
USDCAD Daily

Spoglądając na wykres dzienny zauważymy, że potencjalne spadki mogłyby dotrzeć w okolice poziomu 1.3285. zbiegającego się z mierzeniem 61.8% korekty Fibonacciego z grudniowych wzrostów.

USDCAD Daily
USDCAD Daily

Dopiero na wykresie H4 zauważymy szczegółową budowę ostatniego impulsu spadkowego. Na skutek bardzo dynamicznych spadków rynek wybił dziś dołem z trwającej od ubiegłego piątku konsolidacji. Obecnie pokonujemy lokalne wsparcie 1.3360 i na drodze do wspomnianego wcześniej targetu w okolicy poziomu 1.3285 znajduje się już tylko jedno lokalne wsparcie 1.3320.

Wykorzystaj analizę by zainwestować u brokera XM, który oferuje $30 na start!

USDCAD H4
USDCAD H4


Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

Poprzedni artykułGeneral Motors na celowniku Trumpa
Następny artykułGrudniowe wolumeny brokerów instytucjonalnych mocno w dół
Arkadiusz Jóźwiak redaktor Comparic.pl
Education Team Manager Comparic.pl. Autor licznych webinarów i felietonów oraz tekstów edukacyjnych poruszających szeroką tematykę inwestycyjną począwszy od psychologii a na analizie technicznej i fundamentalnej skończywszy. Jako menadżer działu edukacji w Comparic Media Group wykorzystuje wykształcenie pedagogiczne i stawia ogromny nacisk na prostotę przekazywanych informacji i wiedzy. Skrupulatność i konsekwencja w działaniu zostały docenione przez wielu traderów i inwestorów, co skutkowało m.in. nominacją w konkursie organizowanym przez fundację Invest Cuffs w kategorii Dziennikarz Roku 2019. Jego artykuły znaleźć można również w magazynach FxMag oraz I Love Crypto, gdzie prowadzi swoją stałą rubrykę. To także prelegent podczas licznych konferencji m.in. Festiwalu Inteligencji Finansowej, Seminarium XM w Warszawie czy Expo Invest Cuffs. Członek Rady Nexusów przyznającej wyróżnienia osobom i podmiotom, które w największym stopniu przyczyniają się do rozwoju branży blockchain i kryptowalut a także twórca i główny prowadzący cotygodniowych, niedzielnych odpraw traderów, w których regularnie uczestniczy kilkaset osób oraz analityk kryptowalutowy w serwisie Krypto Raport.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here