Naga MarketsW minionym tygodniu kupującym na parze walutowej USDCAD udało się poczynić znaczny postęp. Jak bowiem widać na wykresie dziennym poniżej w trakcie poniedziałkowej i wtorkowej sesji utworzyły się niedźwiedzie pin bary testujące linie trendu spadkowego biegnącą od wrześniowych maksimów.

Można się było spodziewać, że kurs będzie kontynuował ruch spadkowy po wspomnianych wyżej formacjach price action. Okazało się jednak, że w środę rynek zdominowały byki i wcześniejsze pin bary zostały zanegowane, a kurs dotarł do oporu horyzontalnego na 1.3065.

Pokonana linia trendu na USDCAD

Na wykresie 4-godzinnym poniżej widać pozytywny test oporu na 1.3065, który stanowi korektę środowego impulsu. Cena jak na razie utrzymuje się ponad kanałem średnich EMA 10/20, a także znajduje się blisko linii trendu prowadzonej od minimów z obecnego miesiąca, co wskazuje na krótkoterminową przewagę strony popytowej.

Jeśli obszary wsparcia tworzony przez linię trendu oraz kanał średnich wytrzyma w trakcie testu, kurs po skutecznym wybiciu 1.3065 może kontynuować ruch wzrostowy. Najbliższy, kluczowy opór przy takim scenariuszu znajduje się w okolicach okrągłego poziomu 1.3200.

Ja na tym instrumencie handluję u brokera XM, który posiada w swojej ofercie jeszcze ponad 300 innych walorów >>

Notowania USDCAD korygują ostatni impuls wzrostowy


Poszerzaj swoją wiedzę na bezpłatnych webinariach prowadzonych przez redaktorów Comparic.pl!
Aktualny harmonogram i zapisy na:   [otw_shortcode_button href=”http://clicks.pipaffiliates.com/afs/come.php?id=4192&cid=14684&ctgid=16&atype=1″ size=”small” icon_type=”general foundicon-calendar” icon_position=”left” shape=”radius” color_class=”otw-red” target=”_blank”]Webinary XM.COM[/otw_shortcode_button]Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here