Naga MarketsNotowania pary walutowej w minionym miesiącu testowały konfluencję wsparcia, gdzie zbiegło się kilka istotnych poziomów:
  • obszar wsparcia horyzontalnego w obrębie 1.3100
  • 50% zniesienie ostatniego impulsu wzrostowego
  • linia trendu biegnąca od dołka z kwietnia br.

Mogło się wydawać, że obszar ten wytrzyma i kurs ponownie będzie się kierował na nowe maksima. Jednakże uczestnicy rynku mieli inne plany, ponieważ sesja sprzed tygodnia zamknęła się znacznie pod obszarem wsparciem.

Z kolei podczas wczorajszej sesji poznaliśmy kilka istotnych danych z Kanady, które doprowadziły do umocnienia CAD. Wcześniej jednak pozytywnie przetestowany zostały nowy opór w obrębie 1.3100 oraz kanał średnich EMA 10/20.

Jeśli wspomniany opór zostanie utrzymany podczas kolejnych sesji, kurs może dalej zmierzać do wsparcia na 1.2800. Kolejny istotny poziom znajdziemy na 1.2750.

Ja na tym instrumencie handluję u brokera XM, który posiada w swojej ofercie jeszcze ponad 300 innych walorów >>


Poszerzaj swoją wiedzę na bezpłatnych webinariach prowadzonych przez redaktorów Comparic.pl!
Aktualny harmonogram i zapisy na:   [otw_shortcode_button href=”http://clicks.pipaffiliates.com/afs/come.php?id=4192&cid=14684&ctgid=16&atype=1″ size=”small” icon_type=”general foundicon-calendar” icon_position=”left” shape=”radius” color_class=”otw-red” target=”_blank”]Webinary XM.COM[/otw_shortcode_button]Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here