Naga MarketsW trakcie minionego tygodnia notowania pary walutowej USDCAD wzniosły się ponad kluczowy opór przy 1.2900. Jak jednak widać na poniższym wykresie, do zamknięcia w piątek całość zysków została oddana i ostatecznie tydzień zakończył się na poziomie 1.2815.

Rezultatem omówionej wyżej akcji cenowej jest formacja pin bar na kluczowym oporze. Sugeruje ona odwrócenie, niekoniecznie trendu, ale może zapowiadać chociażby korektę do najbliższego wsparcia.

W krótkim terminie (wykres 4-godzinny poniżej) można zatem rozglądać się za okazjami do sprzedaży. Opór cały czas stanowi tu strefa w obrębie 1.2900, a także obszar położony nieco niżej, blisko 1.2866.

Ponadto niemal na poziomie 1.2900 wypada średni dzienny zasięg z ostatnich 14-dni. Jeśli chodzi o potencjalny cel dla spadków, to ten znajduje się w obszarze wsparcia na 1.2665.

Ja na tym instrumencie handluję u brokera XM, który posiada w swojej ofercie jeszcze ponad 300 innych walorów >>


Poszerzaj swoją wiedzę na bezpłatnych webinariach prowadzonych przez redaktorów Comparic.pl!
Aktualny harmonogram i zapisy na:   Webinary XM.COMtokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułNajciekawsze setupy dnia – 12.03.2018
Następny artykułRynki okiem Goldman Sachs – S&P500, USDJPY, BTCUSD
Zafascynowany rynkiem Forex i aktywnie z nim związany od 2013 roku. Trader krótko- i średniterminowy stosujący swing trading. Do swoich analiz wykorzystuje Price Action pozwalające zrozumieć, co tak naprawdę dzieje się na rynku. Na pierwszym planie stawia spekulację w momentach przewagi, prostotę, zarządzanie ryzykiem, a przede wszystkim dyscyplinę. Prelegent podczas Price Action Day oraz Seminarium XM w Warszawie. Wolne chwile spędza na treningach kalisteniki i sztuk walki.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here