Naga MarketsNotowania pary walutowej USDCAD od czasu ustanowienia szczytu w okolicach 1.3380 poruszają się w kanale spadkowym, który stanowi korektę szerszego trendu wzrostowego.

Jak widać na wykresie dziennym poniżej w minionym tygodniu byliśmy świadkami kolejnego odbicia od oporu kanału. W wyniku tego ruchu kurs zbliża się teraz do linii trendu wzrostowego biegnącej od aktualnych, tegorocznych minimów.

Z technicznego punktu widzenia, wiele zależy obecnie od wyniku potencjalnego testu wspomnianej wyżej linii trendu. Jeśli bowiem test okaże się pozytywny, a dodatkowo kupującym uda się przełamać górne ograniczenie kanału, wzrośnie szansa na ruch w kierunku oporu na 1.3380.

Z kolei w przypadku pokonania linii trendu oraz obszaru w obrębie 1.2962, kurs może ponownie przetestować dolne ograniczenie kanału. Kluczowa strefa wsparcia horyzontalnego znajduje się natomiast blisko 1.2750.

Ja na tym instrumencie handluję u brokera XM, który posiada w swojej ofercie jeszcze ponad 300 innych walorów >>


Poszerzaj swoją wiedzę na bezpłatnych webinariach prowadzonych przez redaktorów Comparic.pl!
Aktualny harmonogram i zapisy na:   [otw_shortcode_button href=”http://clicks.pipaffiliates.com/afs/come.php?id=4192&cid=14684&ctgid=16&atype=1″ size=”small” icon_type=”general foundicon-calendar” icon_position=”left” shape=”radius” color_class=”otw-red” target=”_blank”]Webinary XM.COM[/otw_shortcode_button]Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułGuten Morgen DAX 22.08.2018
Następny artykułKryptowalutami opłacisz rachunki w Australii
Zafascynowany rynkiem Forex i aktywnie z nim związany od 2013 roku. Trader krótko- i średnioterminowy stosujący swing trading. Do swoich analiz wykorzystuje Price Action pozwalające zrozumieć, co tak naprawdę dzieje się na rynku. Na pierwszym planie stawia spekulację w momentach przewagi, prostotę, zarządzanie ryzykiem, a przede wszystkim dyscyplinę. Prelegent podczas Price Action Day oraz Seminarium XM w Warszawie. Wolne chwile spędza na treningach kalisteniki i sztuk walki.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here