Naga MarketsNotowania pary walutowej USDCAD podczas środowej sesji osunęły się do linii trendu biegnącej od minimów z obecnego miesiąca. Ruch ten pojawił się w następstwie decyzji Banku Kanady dotyczącej polityki monetarnej.

Jak widać na wykresie 4-godzinnym poniżej, kurs respektował linię trendu jako obowiązujące wsparcie i powrócił ponad opór przy 1.3070. Notowania rosną także podczas dzisiejszej sesji, gdzie kupującym udało się ustanowić nowy szczyt.

Skuteczne pokonanie oporu na 1.3120 otworzy drogę dalszym wzrostom, gdzie najbliższy cel stanowić może linia diagonalna prowadzona od szczytu z 10-go października. Z kolei w przypadku osunięć wsparcie horyzontalne znajdziemy przy 1.3070, a także na linii trendu wzrostowego.

Ja na tym instrumencie handluję u brokera XM, który posiada w swojej ofercie jeszcze ponad 300 innych walorów >>

USDCAD - kupującym udało się ustanowić nowy szczyt


Poszerzaj swoją wiedzę na bezpłatnych webinariach prowadzonych przez redaktorów Comparic.pl!
Aktualny harmonogram i zapisy na:   [otw_shortcode_button href=”http://clicks.pipaffiliates.com/afs/come.php?id=4192&cid=14684&ctgid=16&atype=1″ size=”small” icon_type=”general foundicon-calendar” icon_position=”left” shape=”radius” color_class=”otw-blue” target=”_blank”]Webinary XM.COM[/otw_shortcode_button]Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here