Naga MarketsKurs pary USD/CAD ma za sobą ostre spadki, patrząc jednak na szerszy układ techniczny, widać że nie wyrządziły one większej szkody trendowi wzrostowemu. Na razie podaż nie zachwiała nawet ostatnim fragmentem trendu czyli wzrostami w ramach tegorocznego kanału wzrostowego. Obecnie kurs oscyluje w kluczowym rejonie dolnej krawędzi kanału. Z jednej strony przedłużający się brak mocniejsze odbicia w górę może przechylić szalę zwycięstwa na stronę sprzedających, pamiętając że mamy nad sobą ważny opór wynikający z trzech wcześniejszych szczytów. Wyłamanie dołem z kanału byłoby więc sygnałem do dalszych spadków w rejon kolejnego wsparcia.

Sprawdź jak korzystne mogą być warunki handlu u brokera XM

Zbyt szybko nie powinniśmy jednak skreślać szans na kontynuację trendu wzrostowego. Tym bardziej, że w najbliższym czasie kluczową rolę odegra kilka czynników fundamentalnych. Obserwując wykres H4 warto mieć na oku lokalny opór, pokrywający się także z szerszą strefą z wykresu dziennego. Wyjście ponad 1,3540 może uaktywnić formację podwójnego dna i rozwinąć odbicie od dolnej krawędzi kanału. Z drugiej strony upadek kanału i zejście poniżej dołka z maja powinno oznaczać dalsze spadki.


Zapraszamy na bezpłatne webinary prowadzone przez redaktorów Comparic.pl!
Aktualny harmonogram i zapisy na: [otw_shortcode_button href=”https://www.xm.com/pl/webinars?gid=2585″ size=”small” icon_type=”general foundicon-calendar” icon_position=”left” shape=”radius” color_class=”otw-red” target=”_blank”]Webinary XM.COM[/otw_shortcode_button]Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here