Naga MarketsNotowania pary USD/JPY na wykresie dziennym wkraczają w ciekawe pod względem technicznym miejsca. Mowa o całkiem nieźle respektowanym kanale spadkowym, którego początek datowany jest na styczeń ubiegłego roku. Szczególnie dokładnie respektowana jest jego górna krawędź, przy której się znajdujemy. Pod koniec maja byliśmy świadkami bardzo silnego odbicia w dół, obecnie sytuacja zdaje się powtarzać. W kalendarzu makroekonomicznym, głównym punktem jest popołudniowy odczyt z amerykańskiego rynku nieruchomości. W okolicach godziny 16 może pojawić się więc podwyższona zmienność. Gdyby doszło do spadków po dobrych danych, wskazywałoby to na negatywny sentyment na tej parze walutowej. Celem dla podaży stałby się wtedy poziom majowych minimów czyli okolice 108,40.

Ja na tym instrumencie handluję u brokera XM, który posiada w swojej ofercie jeszcze ponad 300 innych walorów >>

 


Poszerzaj swoją wiedzę na bezpłatnych webinariach prowadzonych przez redaktorów Comparic.pl!
Aktualny harmonogram i zapisy na: [otw_shortcode_button href=”http://clicks.pipaffiliates.com/afs/come.php?id=4192&cid=14684&ctgid=16&atype=1″ size=”small” icon_type=”general foundicon-calendar” icon_position=”left” shape=”radius” color_class=”otw-red” target=”_blank”]Webinary XM.COM[/otw_shortcode_button]Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułGuten Morgen DAX 25.06.2018
Następny artykułSygnity – 3,36 mln zł zysku netto w pierwszym półroczu
lukasz nowacki
Aktywny inwestor i spekulant od 2010 roku, głównie na rynkach akcyjnych i walutowych. Zwolennik prostych metod opartych o przewagę statystyczną. Autor licznych analiz, wywiadów i opracowań dla portalu Comparic.pl. Pomysłodawca i organizator odbywającego się od wielu lat konkursu Liga Traderów. Prelegent licznych konferencji dla inwestorów m.in. Ogólnopolskiej Konferencji Biznesu i Nowych Technologii NetVision, łódzkiej konferencji StratoTrade czy inicjatyw studenckich np. „Gry Giełdowej” Koła Naukowego Inwestor z Łodzi.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here