Naga MarketsNotowania amerykańskiego indeksu Dow Jones znacznie umocniły się w tym tygodniu i zdołały pokonać istotny opór w okolicach $23623. Zanim jednak tak się stało, cena testowała wcześniejszy opór kanału, który po przełamaniu zaczął służyć jako wsparcie.

Jak widać na wykresie dziennym poniżej, w trakcie wspomnianego testu zarówno przełamanego oporu kanału jak i horyzontalnego poziomu $23250 utworzyła się formacja Inside Bar, gdzie zakres handlu z 16-go listopada stanowi świecę matkę.

Kolejne dwie sesje zawierały się w zakresie notowań świecy matki, a skuteczne wybicie nastąpiło 21 listopada. Wtedy też cena skierowała się do oporu na $23623, który w tym tygodniu został pokonany.

Kontynuacja trendu wzrostowego skłania do poszukiwania okazji zakupowych. Cena jednak znacznie odsunęła się od 20-dniowej SMA w związku z czym rozsądnie będzie poczekać na cofnięcie do tej średniej lub wsparcia horyzontalnego w postaci linii trendu, kanału, czy też horyzontalnego poziomu $23623.

Handluj na analizowanym instrumencie u brokera XM, któremu zaufało już ponad milion klientów na całym świecie >>


Poszerzaj swoją wiedzę na bezpłatnych webinariach prowadzonych przez redaktorów Comparic.pl!
Aktualny harmonogram i zapisy na:   [otw_shortcode_button href=”http://clicks.pipaffiliates.com/afs/come.php?id=4192&cid=14684&ctgid=16&atype=1″ size=”small” icon_type=”general foundicon-calendar” icon_position=”left” shape=”radius” color_class=”otw-red” target=”_blank”]Webinary XM.COM[/otw_shortcode_button]Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here