Naga MarketsPara walutowa AUDCAD od dłuższego czasu porusza się na północ. Mimo to kupujący w dalszym ciągu nie mają wystarczająco siły by pokonać opór w okolicy poziomu 1.0045. Mimo, że poziom ten testowany był już kilkukrotnie, to za każdym razem w jego okolicy pojawiała się silna reakcja podażowa. Warto jednak zwrócić uwagę, że późniejsze spadki z każdym kolejnym razem okazywały się mniejsze. W ten sposób powstała formacja trójkąta zwyżkującego.

Spoglądając na obecną sytuację na wykresie H1 zauważymy, że rynek ponownie znalazł się w okolicy wspomnianego oporu, gdzie dziś po raz kolejny pojawiła się reakcja podażowa. Jeżeli zatem strefa ta zostanie trwale odrzucona, spodziewać moglibyśmy się ponownych spadków, dla których potencjalnym targetem okazuje się linia tendencji wzrostowej będąca jednocześnie dolnym ograniczeniem formacji trójkąta.

Broker XM gwarantuje ochronę przed ujemnym saldem rachunku i 30 USD na start!

AUDCAD H1

Zapraszamy na bezpłatne webinary prowadzone przez redaktorów Comparic.pl!
Aktualny harmonogram i zapisy na:   [otw_shortcode_button href=”https://clicks.pipaffiliates.com/c?m=20905&c=44811″ size=”small” icon_type=”general foundicon-calendar” icon_position=”left” shape=”radius” color_class=”otw-red” target=”_blank”]Webinary XM.COM[/otw_shortcode_button]Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

Poprzedni artykułAnaliza pozycji dużych graczy – NZD i srebro pod ostrzałem
Następny artykułBitcoin – bańka spekulacyjna czy okazja inwestycyjna?
Arkadiusz Jóźwiak redaktor Comparic.pl
Education Team Manager Comparic.pl. Autor licznych webinarów i felietonów oraz tekstów edukacyjnych poruszających szeroką tematykę inwestycyjną począwszy od psychologii a na analizie technicznej i fundamentalnej skończywszy. Jako menadżer działu edukacji w Comparic Media Group wykorzystuje wykształcenie pedagogiczne i stawia ogromny nacisk na prostotę przekazywanych informacji i wiedzy. Skrupulatność i konsekwencja w działaniu zostały docenione przez wielu traderów i inwestorów, co skutkowało m.in. nominacją w konkursie organizowanym przez fundację Invest Cuffs w kategorii Dziennikarz Roku 2019. Jego artykuły znaleźć można również w magazynach FxMag oraz I Love Crypto, gdzie prowadzi swoją stałą rubrykę. To także prelegent podczas licznych konferencji m.in. Festiwalu Inteligencji Finansowej, Seminarium XM w Warszawie czy Expo Invest Cuffs. Członek Rady Nexusów przyznającej wyróżnienia osobom i podmiotom, które w największym stopniu przyczyniają się do rozwoju branży blockchain i kryptowalut a także twórca i główny prowadzący cotygodniowych, niedzielnych odpraw traderów, w których regularnie uczestniczy kilkaset osób oraz analityk kryptowalutowy w serwisie Krypto Raport.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here