Naga MarketsKurs pary walutowej USDSEK znalazł się w bardzo interesującym położeniu, a mianowicie na linii trendu wzrostowego oraz na linii Murreya 6/8 (8.3984), która pokrywa się z linią 3/8 na interwale tygodniowym.

Trend można uznać za wzrostowy z uwagi na obowiązującą wciąż linię trendu, a także obecność ceny ponad linią 4/8 z MM Lines (Murrey Math Lines). W związku z tym można szukać okazji do zakupów. Taką okazję może natomiast dawać uformowana wczoraj świeca z długim dolnym knotem testująca linię trendu oraz poziom 8.3984 (linia 6/8).

Pozytywne odbicie od tych poziomów może doprowadzić do ruchu wzrostowego przynajmniej o jedną oktawę, a więc do linii 7/8 Murreya (8.4960). Kluczowy opór znajduje się jednak dwie oktawy wyżej niedaleko 8.6000 (linia 8/8) i to właśnie on może być głównym celem dla potencjalnych zwyżek.

Powyższa analiza została wykonana na rachunku u brokera XM, który oferuje $30 na start!

0909-USDSEK


Zapraszamy na bezpłatne webinary prowadzone przez redaktorów Comparic.pl!
Aktualny harmonogram i zapisy na:   [otw_shortcode_button href=”https://www.xm.com/pl/webinars?gid=2585″ size=”small” icon_type=”general foundicon-calendar” icon_position=”left” shape=”radius” color_class=”otw-red” target=”_blank”]Webinary XM.COM[/otw_shortcode_button]Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here