Naga MarketsNotowania srebra odzyskały już całość strat, które powstały w wyniku spadku po przełamaniu linii wsparcia biegnącej od dołka z października br. Tym samym cena ponownie znalazła się w strefie oporu blisko 17.17 – 17.36.

Jak widać na wykresie 4-godzinnym poniżej, kurs wyznacza co prawda maksima na coraz wyższych poziomach, jednakże wyraźnie spadło momentum po dotarciu do strefy oporu. Może się zatem okazać, że zbliża się korekta silnych wzrostów jakie ostatnio obserwowaliśmy.

Najbliższe istotne wsparcie w przypadku realizacji krótkoterminowego scenariusza spadkowego znajdziemy w pobliżu 16.66. Poziom ten sprawdzał się już w tej roli na przełomie października i listopada ubiegłego roku. Dodatkowo stanowi on 50% zniesienie impulsu spadkowego po przełamaniu 16.10.

Ja na tym instrumencie handluję u brokera XM, który posiada w swojej ofercie jeszcze ponad 300 innych walorów >>


Poszerzaj swoją wiedzę na bezpłatnych webinariach prowadzonych przez redaktorów Comparic.pl!
Aktualny harmonogram i zapisy na:   Webinary XM.COMtokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułDAX30 – sytuacja techniczna D1 i H1
Następny artykułTrading Ichimoku – GBPAUD, GBPJPY, USDCAD – 8 stycznia 2018
Zafascynowany rynkiem Forex i aktywnie z nim związany od 2013 roku. Trader krótko- i średnioterminowy stosujący swing trading. Do swoich analiz wykorzystuje Price Action pozwalające zrozumieć, co tak naprawdę dzieje się na rynku. Na pierwszym planie stawia spekulację w momentach przewagi, prostotę, zarządzanie ryzykiem, a przede wszystkim dyscyplinę. Prelegent podczas Price Action Day oraz Seminarium XM w Warszawie. Wolne chwile spędza na treningach kalisteniki i sztuk walki.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here