Naga MarketsNotowania srebra wyrażane w dolarach amerykańskich respektują ponad roczną linię trendu, która swój początek ma na szczycie przy 18.97 USD. We wrześniu br. miało miejsce trzecie odbicie od tej linii, co widać na poniższym wykresie tygodniowym.

Po odbiciu od linii trendu notowania osuwały się przez trzy tygodnie z rzędu, by następnie powrócić do oporu horyzontalnego w pobliżu 17.36. Jednakże przechodząc na wykres dzienny można zauważyć potencjalne zakończenie tego ruchu wzrostowego.

Notowania srebra zamknęły się wczoraj pod linią wsparcia prowadzoną od październikowych minimów. Zgodnie z zasadą zmiany biegunów, teraz linia ta stanowi opór, który powinien powstrzymać napływ ofert zakupowych.

Najbliższy kurs jaki mogą obrać sprzedający po wczorajszym przełamaniu linii trendu wypada na wspomnianym już dołku z października, na poziomie 16.30. Jednakże o wiele istotniejszą strefę wsparcia możemy wyróżnić między 15.63 – 16.10.

Broker XM zapewnia 30 USD na start, a także konta w mikrolotach, dobre dla początkujących traderów >>


Poszerzaj swoją wiedzę na bezpłatnych webinariach prowadzonych przez redaktorów Comparic.pl!
Aktualny harmonogram i zapisy na:   [otw_shortcode_button href=”http://clicks.pipaffiliates.com/afs/come.php?id=4192&cid=14684&ctgid=16&atype=1″ size=”small” icon_type=”general foundicon-calendar” icon_position=”left” shape=”radius” color_class=”otw-red” target=”_blank”]Webinary XM.COM[/otw_shortcode_button]Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here