Naga MarketsNotowania srebra wyrażane w dolarach amerykańskich respektują ponad roczną linię trendu, która swój początek ma na szczycie przy 18.97 USD. We wrześniu br. miało miejsce trzecie odbicie od tej linii, co widać na poniższym wykresie tygodniowym.

Po odbiciu od linii trendu notowania osuwały się przez trzy tygodnie z rzędu, by następnie powrócić do oporu horyzontalnego w pobliżu 17.36. Jednakże przechodząc na wykres dzienny można zauważyć potencjalne zakończenie tego ruchu wzrostowego.

Notowania srebra zamknęły się wczoraj pod linią wsparcia prowadzoną od październikowych minimów. Zgodnie z zasadą zmiany biegunów, teraz linia ta stanowi opór, który powinien powstrzymać napływ ofert zakupowych.

Najbliższy kurs jaki mogą obrać sprzedający po wczorajszym przełamaniu linii trendu wypada na wspomnianym już dołku z października, na poziomie 16.30. Jednakże o wiele istotniejszą strefę wsparcia możemy wyróżnić między 15.63 – 16.10.

Broker XM zapewnia 30 USD na start, a także konta w mikrolotach, dobre dla początkujących traderów >>


Poszerzaj swoją wiedzę na bezpłatnych webinariach prowadzonych przez redaktorów Comparic.pl!
Aktualny harmonogram i zapisy na:   Webinary XM.COMtokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułRaport poranny – czy korekta na EUR/USD i USD/JPY się zakończyła ?
Następny artykułRopa reaguje na opór przy 59,00
Zafascynowany rynkiem Forex i aktywnie z nim związany od 2013 roku. Trader krótko- i średnioterminowy stosujący swing trading. Do swoich analiz wykorzystuje Price Action pozwalające zrozumieć, co tak naprawdę dzieje się na rynku. Na pierwszym planie stawia spekulację w momentach przewagi, prostotę, zarządzanie ryzykiem, a przede wszystkim dyscyplinę. Prelegent podczas Price Action Day oraz Seminarium XM w Warszawie. Wolne chwile spędza na treningach kalisteniki i sztuk walki.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here