Naga Marketslogo_xm_2Analiza powstała przy współpracy z brokerem XM. Promocja – załóż konto i otrzymaj 30USD bez depozytu. Broker XM oferuje handel FX, CFD, ropa i złoto. Zobacz również ofertę szkoleń internetowych: Webinaria


Na wykresie H4 notowań srebra można zauważyć, że ostatni ruch wzrostowy miał niemal co do pipsa identyczny zasięg jak poprzednia korekta wzrostowa. W szerokim bowiem spojrzeniu mamy do czynienia z trendem spadkowym. Aktualnie po osiągnięciu wspomnianego zakresu tworzy się coś na kształt formacji RGR, która zapowiada zakończenie wzrostów i powrót do trendu. Wydaje się, że wybicie wsparcia okolic 15,150 powinno doprowadzić do zwiększenia się aktywności podaży.
1
Wykres tygodniowy pokazuje, że mamy do czynienia z trendem spadkowym, a ostatnie wzrosty mogą być tzw. re-testem wcześniej wybitej strefy.
2

Zobacz artykuły poświęcone edukacji na forex – w każdy piątek nowy artykuł.tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułGoogle opóźnia premierę modułowego telefonu “Projekt Ara”.
Następny artykułUSDCAD koniec korekty i czas na nowy szczyt.
lukasz nowacki
Aktywny inwestor i spekulant od 2010 roku, głównie na rynkach akcyjnych i walutowych. Zwolennik prostych metod opartych o przewagę statystyczną. Autor licznych analiz, wywiadów i opracowań dla portalu Comparic.pl. Pomysłodawca i organizator odbywającego się od wielu lat konkursu Liga Traderów. Prelegent licznych konferencji dla inwestorów m.in. Ogólnopolskiej Konferencji Biznesu i Nowych Technologii NetVision, łódzkiej konferencji StratoTrade czy inicjatyw studenckich np. „Gry Giełdowej” Koła Naukowego Inwestor z Łodzi.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here