Naga MarketsPo trwających od dłuższego czasu spadkach, rynek srebra dokładnie od miesiąca porusza się na północ. Na skutek tych wzrostów kurs dotarł w okolice lokalnego oporu 16.90, gdzie na początku sierpnia pojawiła się silna reakcja podażowa. Spadki te nie trwały jednak zbyt długo, w efekcie czego, w dniu wczorajszym rynek trwale pokonał ten opór i dziś również kontynuuje wzrosty. Jeżeli tendencja ta będzie kontynuowana, spodziewać moglibyśmy się przetestowania okolic czerwcowych maksimów (poziom 17.725), gdzie spodziewać moglibyśmy się pojawienia reakcji podażowej.

Powyższa analiza została wykonana na rachunku u brokera XM, który oferuje $30 na start!

Silver Daily

Jeżeli natomiast i ten poziom zostałby pokonany, wówczas potencjalne wzrosty mogłyby dotrzeć nawet w okolice strefy oporu 18.50-18.60, gdzie jak zauważymy na wykresie tygodniowym, za każdym razem pojawiała się reakcja popytowa bądź podażowa, co świadczyć może jedynie o tym, jak istotny dla inwestorów jest ten rejon.

Silver Weekly

Zapraszamy na bezpłatne webinary prowadzone przez redaktorów Comparic.pl!
Aktualny harmonogram i zapisy na:   [otw_shortcode_button href=”https://clicks.pipaffiliates.com/c?m=20905&c=44811″ size=”small” icon_type=”general foundicon-calendar” icon_position=”left” shape=”radius” color_class=”otw-red” target=”_blank”]Webinary XM.COM[/otw_shortcode_button]Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

Poprzedni artykułCzy wzrosty na złocie dotrą do 1305 USD?
Następny artykułKomentarz popołudniowy z rynku PLN, 10 sierpnia
Arkadiusz Jóźwiak redaktor Comparic.pl
Education Team Manager Comparic.pl. Autor licznych webinarów i felietonów oraz tekstów edukacyjnych poruszających szeroką tematykę inwestycyjną począwszy od psychologii a na analizie technicznej i fundamentalnej skończywszy. Jako menadżer działu edukacji w Comparic Media Group wykorzystuje wykształcenie pedagogiczne i stawia ogromny nacisk na prostotę przekazywanych informacji i wiedzy. Skrupulatność i konsekwencja w działaniu zostały docenione przez wielu traderów i inwestorów, co skutkowało m.in. nominacją w konkursie organizowanym przez fundację Invest Cuffs w kategorii Dziennikarz Roku 2019. Jego artykuły znaleźć można również w magazynach FxMag oraz I Love Crypto, gdzie prowadzi swoją stałą rubrykę. To także prelegent podczas licznych konferencji m.in. Festiwalu Inteligencji Finansowej, Seminarium XM w Warszawie czy Expo Invest Cuffs. Członek Rady Nexusów przyznającej wyróżnienia osobom i podmiotom, które w największym stopniu przyczyniają się do rozwoju branży blockchain i kryptowalut a także twórca i główny prowadzący cotygodniowych, niedzielnych odpraw traderów, w których regularnie uczestniczy kilkaset osób oraz analityk kryptowalutowy w serwisie Krypto Raport.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here