Naga MarketsNa wykresie dziennym notowań srebra widzimy, że od lipca ubiegłego roku panuje tutaj trend spadkowy, który dodatkowo można opisać przy pomocy krawędzi kanału. Obecnie, po dość dużej korekcie cena znajduje się nie tylko przy górnej krawędzi ale przede wszystkim w czytelnej strefie oporu jaką wyznaczają wcześniejsze ekstrema cenowe. Wydaje się, że zgodnie z panującą tendencją, trwająca konsolidacja powinna zakończyć się wybiciem w dół.

Sprawdź jak korzystne mogą być warunki handlu u brokera XM

Zagranie już teraz na spadki jest jednak dość ryzykowne, gdyż cena nadal w ujęciu H4 pnie się do góry. Widać tutaj, także kanał wzrostowy, który wciąż jest respektowany, mimo że w ostatnim czasie wzrosty zostały wyraźnie „spłaszczone”. Można to odebrać jako wstępny sygnał słabnięcia ruchu wzrostowego. Możliwe, że niebawem dojdzie do wybicia kanału dołem. Kluczowy jest jednak układ coraz wyżej położonych dołków. Dwa ostatnie tworzą lokalne wsparcie przy 16,70-75. Zejście poniżej tego poziomu powinno skutkować realizacja scenariusza spadkowego z wyższego interwału dziennego.


Zapraszamy na bezpłatne webinary prowadzone przez redaktorów Comparic.pl!
Aktualny harmonogram i zapisy na: [otw_shortcode_button href=”https://www.xm.com/pl/webinars?gid=2585″ size=”small” icon_type=”general foundicon-calendar” icon_position=”left” shape=”radius” color_class=”otw-red” target=”_blank”]Webinary XM.COM[/otw_shortcode_button]Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here