Naga MarketsNa wykresie dziennym widzimy, że cena po okresie wzrostów zaczyna zawracać. Szykuje się trzeci z rzędu spadkowy dzień, a wczorajsza sesja przyniosła podażowego pin bara. Także na tygodniówce szykuje się pierwsza od 3 tygodni spadkowa świeca. Miejsce odwrotu nie jest przypadkowe, po za tym, że mamy tu lokalny opór wynikający z poprzedniego wierzchołka, to także w tym rejonie przebiega linia bessy. Zresztą, układ coraz niższej pojawiających się szczytów jest tu obecny od dłuższego czasu.

Sprawdź jak korzystne mogą być warunki handlu u brokera XM

Na H4 obserwujemy wyłamanie z wzrostowej tendencji. Najbliższe wsparcie mamy w rejonie 16,25. Wydaje się, że kurs tam dotrze. Wybicie wsparcia powinno otworzyć drogę do większych spadków, zgodnie z szerszą tendencją widoczną na wykresie dziennym.


Zapraszamy na bezpłatne webinary prowadzone przez redaktorów Comparic.pl!
Aktualny harmonogram i zapisy na: [otw_shortcode_button href=”https://www.xm.com/pl/webinars?gid=2585″ size=”small” icon_type=”general foundicon-calendar” icon_position=”left” shape=”radius” color_class=”otw-red” target=”_blank”]Webinary XM.COM[/otw_shortcode_button]Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here