Naga MarketsNotowania amerykańskiego indeksu S&P500 podczas wczorajszej sesji osunęły się pod wsparcie na 2741 i wyznaczyły minima w okolicach kolejnego kluczowego obszaru przy 2690.50.

Jak widać na wykresie dziennym poniżej, wsparcie przy 2690.50 powstrzymywało sprzedających pod koniec maja oraz na przełomie czerwca i lipca br. Silna reakcja popytu sprawiła, że kurs do zamknięcia sesji ponownie wrócił ponad wsparcie przy 2741, a w rezultacie na wykresie powstał byczy pin bar z długim dolnym cieniem.

Powyższe zachowanie akcji cenowej wskazuje na potencjał do odbicia po ostatnich spadkach. Najbliższy opór w przypadku realizacji takiego scenariusza stanowi kanał średnich EMA 10/20. Kluczowy obszar horyzontalny znajdziemy natomiast w okolicach poziomu 2820.

Broker XM gwarantuje ochronę przed ujemnym saldem rachunku. Sprawdź ofertę >>

S&P 500 - Silna reakcja popytu sprawiła, że kurs do zamknięcia sesji ponownie wrócił ponad wsparcie przy 2741


Poszerzaj swoją wiedzę na bezpłatnych webinariach prowadzonych przez redaktorów Comparic.pl!
Aktualny harmonogram i zapisy na:   [otw_shortcode_button href=”http://clicks.pipaffiliates.com/afs/come.php?id=4192&cid=14684&ctgid=16&atype=1″ size=”small” icon_type=”general foundicon-calendar” icon_position=”left” shape=”radius” color_class=”otw-blue” target=”_blank”]Webinary XM.COM[/otw_shortcode_button]Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here