Naga Markets


xm_logo1Sponsorem analiz dla początkujących jest broker XM.

Sprawdź ofertę XM oraz promocje dla klientów!

Część analityków w wyznaczaniu istotnych miejsc wsparć/oporów na wykresach o wyższych interwałach (W1, MN) korzysta z prostego połączenia dwóch narzędzi. Liczb Fibonacciego oraz średniej ruchomej. Na wykresach poszukuje się miejsc, w których 50% Fibo pokrywa się z 200-okresową EMA. Miejsca te bardzo często bronią walor przed dalszymi spadkami lub uniemożliwiają wejście na wyższe poziomy cenowe.

Sytuacja taka obserwowana jest obecnie na miesięcznych notowaniach NZD/USD (pary popularnie nazywanej Kiwi). Cena w zeszłym miesiącu dynamicznie osuwała się zatrzymując jednak nad strefą 0.6867-0.7049. W związku z tym można założyć, że rynek będzie świadkiem jakiejkolwiek korekty –warto obserwować zachowania NZD/USD nad przed chwilą wspomnianą strefą w najbliższym czasie.

NU 01.06

Jako, że czerwiec dopiero się zaczyna, kolejna świeca MN ma sporo czasu na rozwój. Dzięki temu możemy ją jednak spokojnie obserwować i samodzielnie ocenić czy połączenie 50% Fibo z 200EMA pozwala skutecznie wyznaczać istotne i długofalowe poziomy S/R.tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here