Naga MarketsCiekawie wyglądają ostatnio notowania ropy naftowej, która już ma za sobą ogromną przecenę, a nadal nie widać jej zdecydowanego końca. W zeszłym tygodniu, kiedy cena spadła na kluczowe wsparcie, a co widać także na wykresie tygodniowym, na linię trendu – doszło do chwilowego obicia. Szybko jednak kurs powrócił do spadków i ostatni dołek znowu jest zagrożony. Zejście niżej i przełamanie nie tylko wsparcia ale i linii trendu oznaczałoby dalsze spadki, choć zapewne w końcu dojdzie do większej spekulacyjne korekty, gdyż rynek ten jest już silnie wyprzedany.

Dlaczego ropa tak silnie spada? Jedna z kwestii to chiński wirus i obawy o spowolnienie tamtejszej gospodarki, która jest dużym klientem na rynku ropy. Ostatnie posiedzenie OPEC było dość łagodne, zalecono cięcie produkcji o 600 tys. baryłek dziennie, jednak postanowienie to już kwestionuje Rosja.

ropa wti

Zobacz także: Początek 2019: Zachwiany globalny wzrost, gołębi EBC i FED oraz dalszy kurs EUR/USD – oceniają duże banki

Ja na tym instrumencie handluję u brokera XM, który posiada w swojej ofercie jeszcze ponad 300 innych walorów >>

 


Poszerzaj swoją wiedzę na bezpłatnych webinariach prowadzonych przez redaktorów Comparic.pl!
Aktualny harmonogram i zapisy na: [otw_shortcode_button href=”http://clicks.pipaffiliates.com/afs/come.php?id=4192&cid=14684&ctgid=16&atype=1″ size=”small” icon_type=”general foundicon-calendar” icon_position=”left” shape=”radius” color_class=”otw-red” target=”_blank”]Webinary XM.COM[/otw_shortcode_button]Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here