Naga MarketsNotowania cen ropy WTI przełamały wczoraj krótkoterminowy obszar konfluencji wsparcia, w którym horyzontalna strefa w obrębie $64.70 spotyka się z przyspieszoną linią trendu biegnącą od dołka z 14-go grudnia 2017 r.

Obecnie przełamany obszar stanowi opór w przypadku cofnięcia i jego ponownego testu. Najbliższym celem dla spadków wydaje się teraz być kolejna krótkoterminowa strefa wsparcia na 63.10.

Następny horyzontalny poziom obrony zlokalizowany jest blisko 61.85. Ponadto istotne znaczenie może mieć linia trendu biegnącą od dołka z sierpnia 2017 r.

W przypadku podejmowania decyzji handlowych na tym instrumencie warto dziś zwrócić uwagę na dane z EIA dotyczące zapasów czarnego złota. Ich publikację zaplanowano na godz. 16:30. Prognozy przewidują kolejny tydzień spadku zapasów, tym razem na poziomie 1 mln baryłek. Niespełnione oczekiwania mogą natomiast przyczynić się do pogłębienia krótkoterminowych osunięć notowań ropy WTI.

Ja na tym instrumencie handluję u brokera XM, który posiada w swojej ofercie jeszcze ponad 300 innych walorów >>


Poszerzaj swoją wiedzę na bezpłatnych webinariach prowadzonych przez redaktorów Comparic.pl!
Aktualny harmonogram i zapisy na:   [otw_shortcode_button href=”http://clicks.pipaffiliates.com/afs/come.php?id=4192&cid=14684&ctgid=16&atype=1″ size=”small” icon_type=”general foundicon-calendar” icon_position=”left” shape=”radius” color_class=”otw-red” target=”_blank”]Webinary XM.COM[/otw_shortcode_button]Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here