Naga MarketsCena ropy porusza się w kanale spadkowym, którego górna linia prowadzona jest od szczytu z maja 2015 roku, kiedy to uformował się w okolicach poziomu 63.50. Drugie odbicie od ograniczenia kanału miało miejsce w okolicach okrągłego poziomu, gdzie cena za baryłkę plasowała się na poziomie 50 USD.

Od tego czasu zauważalna była dynamiczna przecena, która sprowadziła cenę w okolice wsparcia przy 27.50, które jednocześnie wypada w okolicach dolnego ograniczenia wspomnianego wcześniej kanału spadkowego. Jak dotąd nie udało się przełamać tego poziomu, co widoczne jest na poniższym wykresie tygodniowym, a cena porusza się w zakresie między 34.00 – 27.50.

[pullquote align=”full” cite=”” link=”” color=”” class=”” size=””]Analizowany instrument finansowy posiada w swojej ofercie broker XM. Możesz wykorzystać tę analizę na koncie z premią 30$ bez depozytu własnego![/pullquote]

Obecny tydzień otworzył się luką weekendową o szerokim zakresie, gdzie poziom początkowy znajdował się powyżej cen maksymalnych jakie były widziane w tygodniu poprzednim.

0222-OIL1

Na interwale dziennym widać, że luka znacznie wybija linię prowadzoną od szczytu z października 2015 roku. Jeśli wzrosty mają być kontynuowane, przed bykami stoi wyzwanie związane z pokonaniem oporu w okolicach 34.00. Jego skuteczne przełamanie może zaprowadzić wyżej, do 38.10. W przeciwnym razie prawdopodobny jest ponowny test wsparcia niedaleko 27.60.

0222-OIL2

[pullquote align=”full” cite=”” link=”” color=”” class=”” size=””]Zapraszamy na darmowe webinary prowadzone przez redaktorów Comparic.
Zapisy na: Webinary XM.COM[/pullquote]

invest


Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here