Naga MarketsNa wykresie dziennym pary walutowej NZDUSD zauważymy, że rynek od 27 lipca br. porusza się na południe. W ciągu trwania tych spadków pojawiał się jedna, kilkudniowa korekta wzrostowa, dzięki czemu obecna sytuacja techniczna przypomina pro-spadkową formację głowy z ramionami (RGR). Obecnie znajdujemy się w strefie, którą nazwać moglibyśmy linią szyi tejże formacji. Wybicie dołem mogłoby potwierdzić formację RGR i otworzyć drogę do dalszych spadków.

Biorąc pod uwagę, że techniczny zasięg formacji głowy z ramionami bardzo precyzyjnie zbiega się z poziomem wsparcia 0.6845, to właśnie kontynuacji spadków w te okolice spodziewać moglibyśmy się w przypadku realizacji scenariusza pro-spadkowego. Jak już wspomniałem, by tak się stało musielibyśmy najpierw wybić dołem z obecnej strefy.

NZDUSD Daily

Sprawdź jak korzystne mogą być warunki handlu u brokera XM


Zapraszamy na bezpłatne webinary prowadzone przez redaktorów Comparic.pl!
Aktualny harmonogram i zapisy na: [otw_shortcode_button href=”https://www.xm.com/pl/webinars?gid=2585″ size=”small” icon_type=”general foundicon-calendar” icon_position=”left” shape=”radius” color_class=”otw-red” target=”_blank”]Webinary XM.COM[/otw_shortcode_button]Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

Poprzedni artykułRaport walutowy Noble Markets, 24 sierpnia
Następny artykułTrójkąt zwyżkujący na CADJPY
Arkadiusz Jóźwiak redaktor Comparic.pl
Education Team Manager Comparic.pl. Autor licznych webinarów i felietonów oraz tekstów edukacyjnych poruszających szeroką tematykę inwestycyjną począwszy od psychologii a na analizie technicznej i fundamentalnej skończywszy. Jako menadżer działu edukacji w Comparic Media Group wykorzystuje wykształcenie pedagogiczne i stawia ogromny nacisk na prostotę przekazywanych informacji i wiedzy. Skrupulatność i konsekwencja w działaniu zostały docenione przez wielu traderów i inwestorów, co skutkowało m.in. nominacją w konkursie organizowanym przez fundację Invest Cuffs w kategorii Dziennikarz Roku 2019. Jego artykuły znaleźć można również w magazynach FxMag oraz I Love Crypto, gdzie prowadzi swoją stałą rubrykę. To także prelegent podczas licznych konferencji m.in. Festiwalu Inteligencji Finansowej, Seminarium XM w Warszawie czy Expo Invest Cuffs. Członek Rady Nexusów przyznającej wyróżnienia osobom i podmiotom, które w największym stopniu przyczyniają się do rozwoju branży blockchain i kryptowalut a także twórca i główny prowadzący cotygodniowych, niedzielnych odpraw traderów, w których regularnie uczestniczy kilkaset osób oraz analityk kryptowalutowy w serwisie Krypto Raport.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here