Naga Markets
Cena złota na rynku spota zmieniła w krótkim terminie kierunek na spadkowy. Potwierdzeniem tego faktu jest przełamanie w ubiegłym tygodniu wsparcia przy 1195.50, co doprowadziło do potwierdzenia formacji podwójnego szczytu. Dodatkowo przebita została linia trendu wzrostowego, prowadzona na wykresie H4 od dołka z 23-go grudnia 2016.

W miniony piątek pojawiło się odreagowanie wcześniejszych spadków i cena dotarła do oporu przy 1195.50, który wcześniej służył jako wsparcie. Ponadto zbiega się on z 20-okresową SMA, co można uznać za dodatkowy czynnik konfluencji.

Mając na uwadze powyższe poszukiwać można okazji do spekulacji na spadek cen / kupna opcji PUT. Taka sposobność pojawić się może na wykresie 30-minutowym, gdzie sygnałem będzie sekwencja coraz niżej położonych dołków i szczytów, która zmaterializuje się po wybiciu dołka przy 1188.15 (czerwona strzałka na wykresie M30).

Najbliższy cel dla spadków to ubiegłotygodniowe minima na 1180.40, natomiast istotniejsze wsparcie znajdziemy w okolicach poziomu 1171.00 Tam też wypada zasięg ruchu mierzonego formacji podwójnego szczytu.

Powyższa analiza została wykonana na rachunku u brokera XM, który oferuje $30 na start!


Zapraszamy na bezpłatne webinary prowadzone przez redaktorów Comparic.pl!
Aktualny harmonogram i zapisy na:   Webinary XM.COMtokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here