Naga MarketsW minionym tygodniu na wykresie pary walutowej EURNZD utworzyła się formacja niedźwiedziego objęcia (outside bar), której maksima przetestowały i fałszywie wybiły opór na poziomie 1.5440. Fałszywe wybicie miało miejsce na początku tygodnia, natomiast w dalszej jego części kurs dynamicznie się osuwał aż do zamknięcia, które nastąpiło pod wsparciem przy 1.5210.

Bądź na bieżąco! Uruchom Rynki na Żywo w swojej przeglądarce

Wspomniany wyżej outside bar wskazuje w tym przypadku na możliwość spadków i odwrócenia od oporu przy 1.5440. Najbliższym celem dla potencjalnych osunięć może być okrągły poziom 1.50, w okolicach którego wypada 50-procentowe zniesienie ruchu mierzonego od dołka z 7-go lutego do maksimów formacji OB na poziomie 1.5482.

Powyższa analiza została wykonana na rachunku u brokera XM, który oferuje $30 na start!


Zapraszamy na bezpłatne webinary prowadzone przez redaktorów Comparic.pl!
Aktualny harmonogram i zapisy na:   Webinary XM.COMtokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułDanske Bank prognozuje osłabienie euro EURUSD, EURGBP
Następny artykułEURPLN – najniżej od listopada 2015 roku
Zafascynowany rynkiem Forex i aktywnie z nim związany od 2013 roku. Trader krótko- i średnioterminowy stosujący swing trading. Do swoich analiz wykorzystuje Price Action pozwalające zrozumieć, co tak naprawdę dzieje się na rynku. Na pierwszym planie stawia spekulację w momentach przewagi, prostotę, zarządzanie ryzykiem, a przede wszystkim dyscyplinę. Prelegent podczas Price Action Day oraz Seminarium XM w Warszawie. Wolne chwile spędza na treningach kalisteniki i sztuk walki.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here