Naga MarketsNa wykresie dziennym złotego kruszcu w tym tygodniu utworzyły się dwie istotne formacje price action, które wskazywać mogą na potencjalne odwrócenie. We wtorek ustanowione zostały aktualne minima, natomiast cena podczas kolejne sesji oscylowała w zakresie ruchu z dnia poprzedniego. Tym samym utworzyła się formacja Inside Bar (IB).

Z kolei w dniu wczorajszym, w ramach formacji IB powstała bycza formacja Outside Bar (OB), gdzie świeca obejmuje w całości zarówno zakresem jak i korpusem świecę z dnia poprzedniego (10.05.2017). Podczas dzisiejszej sesji cena rośnie i znalazła się już nieco ponad wtorkowymi maksimami, co może oznaczać wybicie z formacji Inside Bar i potwierdza kierunek ruchu zgodny z byczym Outside Barem.

Mając na uwadze powyższe, spodziewane są dalsze wzrosty jako korekta ostatnich spadków. Dla potwierdzenia można jednak zaczekać do końca sesji / tygodnia, by upewnić się, że wybicie z formacji Inside Bar nie było fałszywe. Potencjalny ruch wzrostowy powinien zaprowadzić cenę do strefy oporu w okolicach 1255. Obszar ten przecina się obecnie z 20-dniową SMA, ale stanowi także 50-procentowe zniesienie ostatnich spadków.

Alternatywnie, powrót do spadków i wybicie nowych minimów otwierałoby drogę do ponownego testu kluczowego wsparcia blisko 1197.00.

Powyższa analiza została wykonana na rachunku u brokera XM, który oferuje $30 na start!


Zapraszamy na bezpłatne webinary prowadzone przez redaktorów Comparic.pl!
Aktualny harmonogram i zapisy na:   Webinary XM.COMtokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

1 KOMENTARZ

  1. Więcej analiz metali szlachetnych! Lepsze to niż jakieś egzotyczne pary walutowe na których nikt i tak nie gra!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here